logo

Klauzula informacyjnaInformujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Inspektora Ochrony Danych rodo@speedapp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.


Administratorem Państwa danych osobowych jest SpeedApp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-028), przy ul. Brackiej 25. Wszystkie pytania i wątpliwości w zakresie przetwarzania danych osobowych prosimy kierować do naszego Inspektora Ochrony Danych na adres rodo@speedapp.pl


Państwa dane przetwarzane są w celu odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego, podjęcia na Państwa wniosek określonych działań przed zawarciem umowy lub wysłania Państwu treści marketingowych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.